Rocky Mountain Junior Tour

Washington National Showcase Pairings

Round 2 Pairings (7/2/2020)
11:00 AM off #1
  • Marshall, Riley (+37) Boys 15-19 Division 2022Issaquah, WA
  • Bigler, Dylan (+47) Boys 15-19 Division 2023Tumwater, WA
  • Jorgensen, Reese (+57) Boys 15-19 Division 2021Mukilteo, WA
11:10 AM off #1
  • Alwert, David (Trey) (+27) Boys 15-19 Division 2021Tacoma, WA
  • McGowan, Jacob (+40) Boys 15-19 Division 20222603 13th St SW, WA
  • Berens, George (+48) Boys 15-19 Division 2023Port Orchard, WA
11:20 AM off #1
  • Smith, Spencer (+26) Boys 15-19 Division 2023Mercer Island, WA
  • Sannakkayala, Zubin (+28) Boys 15-19 Division 2023Redmond, WA
  • McFarland, Burke (+29) Boys 15-19 Division 2024Auburn, WA
  • cox, samuel (+31) Boys 15-19 Division 2021ferndale, WA
11:30 AM off #1
  • Chantorn, Nicolas (+20) Boys 15-19 Division 2021Seattle, WA
  • Conley, Conner (+25) Boys 15-19 Division 2022Gig Harbor, WA
  • Cruzan, Eli (+26) Boys 15-19 Division 2021Roy, WA
  • Yocam, Nathan (+33) Boys 15-19 Division 2023Sammamish, WA
11:40 AM off #1
  • Van Hollebeke, Ben (+13) Boys 15-19 Division 2021Seattle, WA
  • Clark, Dyllan (+23) Boys 15-19 Division 2021West Richland, WA
  • Lund, Mats (+25) Boys 15-19 Division 2022Bellevue, WA
  • Williams, Wyatt (+31) Boys 15-19 Division 2021Hayden Lake, ID
11:50 AM off #1
  • Manocha, Ashay (+9) Boys 15-19 Division 2021Sammamish, WA
  • Romine, Andrew (+20) Boys 15-19 Division 2021Maple Valley, WA
  • Guzha, Mussa (+22) Boys 15-19 Division 2021Lakewood, WA
  • Zehnder, Colton (+22) Boys 15-19 Division 2023Puyallup, WA
12:00 PM off #1
  • Kim, John (+14) Boys 15-19 Division 2022Yakima, WA
  • Titus, Matthew (+16) Boys 15-19 Division 2021Tacoma, WA
  • Atkinson, Payson (+17) Boys 15-19 Division 2023Burlington, WA
  • Mittal, Arnav (+19) Boys 15-19 Division 2022Redmond, WA
12:10 PM off #1
  • Burns, Maxwell (+8) Boys 15-19 Division 2022Lakewood, WA
  • Miles, Brayden (+12) Boys 15-19 Division 2021Spokane Valley, WA
  • Boutillier, Jack (+16) Boys 15-19 Division 2023Yakima, WA
  • Ho, Ethan (+18) Boys 15-19 Division 2020Puyallup, WA
12:20 PM off #1
  • Reynolds, Cole (+2) Boys 15-19 Division 2021Auburn, WA
  • Chisman, Conrad (+3) Boys 15-19 Division 2024Stanwood, WA
  • Price, Owen (+5) Boys 15-19 Division 2023Tacoma, WA
  • Loen, Riley (+13) Boys 15-19 Division 2019Edgewood, WA
12:30 PM off #1
  • Sakagami, Jay (+28) Boys 11-14 Division 2025Renton, WA
  • Freeborn, Boden (+35) Boys 11-14 Division 2028yarrow point, WA
  • Mahar, Paddy (+47) Boys 11-14 Division 2025Shoreline, WA
  • Becker, Mason (+85) Boys 11-14 Division 2028Tumwater, WA
12:40 PM off #1
  • Dicks, Wilson (+17) Boys 11-14 Division 2025Tacoma, WA
  • Prociw, Zeke (+23) Boys 11-14 Division 2026Graham, WA
  • Otto, Owen (+25) Boys 11-14 Division 2024Bellevue, WA
  • Rosendale, Brandon (+40) Boys 11-14 Division 2024Tacoma, WA
12:50 PM off #1
  • Wilson, Rex (-6) Boys 11-14 Division 2024Burlington, WA
  • Ausen, Kaden (+13) Boys 11-14 Division 2024Buckley, WA
  • Huang, Zach (+14) Boys 11-14 Division 2026Sammamish, WA
  • Wilson, Ben (+16) Boys 11-14 Division 2026Burlington, WA
1:00 PM off #1
  • Elaimy, Hannah (+17) Girls 15-19 Division 2021Seattle, WA
  • Doss, Mary Beth (+24) Girls 15-19 Division 2021Litchfield Park, AZ
  • Archer, Beatrice (+38) Girls 15-19 Division 2022Sammamish, WA
  • Green, Maizy (+46) Girls 15-19 Division 2021Tacoma, WA
1:10 PM off #1
  • Chalasani, Sanjana (+13) Girls 15-19 Division 2022Tumwater, WA
  • Worgum, Emma (+20) Girls 15-19 Division 2022Mount Vernon, WA
  • Stolte, Berenice (+21) Girls 15-19 Division 2024Medina, WA
  • Park, Audrey (+27) Girls 15-19 Division 2025Newcastle, WA
1:20 PM off #1
  • Lee, Morgan (+5) Girls 15-19 Division 2022Kirkland, WA
  • Maralack, Kasey (+12) Girls 15-19 Division 2022Snoqualmie, WA
  • Li, Amber (+16) Girls 15-19 Division 2024Bellevue, WA
  • Vu, Mailinh (+23) Girls 15-19 Division 2021Arlington, WA
1:30 PM off #1
  • Chang, Claire (+13) Girls 11-14 Division 2025Bellevue, WA
  • Stolte, Charlene (+29) Girls 11-14 Division 2026Medina, WA
  • WANG, Ruihan (+34) Girls 11-14 Division 2027Bellevue, WA
  • Otto, Tatum (+47) Girls 11-14 Division 2026Bellevue, WA
1:40 PM off #1
  • Tran, Sinjin (+21) Boys 10 & Under Division 2029Sammamish, WA
  • Russell, Landon (+34) Boys 10 & Under Division 2028Bothell, WA
  • Gregory, Blake (+50) Boys 10 & Under Division 2029Graham, WA
1:50 PM off #1
  • Logan, Madison (+48) Girls 10 & Under Division 2029Seattle, WA
  • Becker, Danica (+56) Girls 10 & Under Division 2030Tumwater, WA
  • Williams, Jossetta (+66) Girls 10 & Under Division 2028Hayden Lake, ID